Η ΕΣΚΑ-Η έκανε την απονομή στην πρωταθλήτρια ομάδα Κορασίδων
![](https://apollonpatras1926-kae.gr/wp-content/uploads/2024/03/korasides--1024x768.jpeg)
Μέσα σε ένα κατάμεστο κλειστό γήπεδο, ο πρόεδρος της ΕΣΚΑ-Η, Παναγιώτης Λυκούδης μαζί με το μέλος του ΔΣ, Μ. Βασιλάτο έκαναν την απονομή στην ομάδα Κορασίδων του Συλλόγου μας για την κατάκτηση του τίτλου στο αντίστοιχο πρωτάθλημα. Ο έφορος της ομάδας μας Αριστείδης Ζέρβας, η προπονήτρια Ράνια Γκοτσόπουλου, η γυμνάστρια Νατάσα Παγώνη και τα κορίτσια […]