ΟΜΑΔΑ
Ιατρικό Επιτελείο
![](https://apollonpatras1926-kae.gr/wp-content/uploads/2023/11/antzoylas.png)
ΓΙΑΤΡΟΣ
Πάνος Αντζουλάς
Ο Πάνος Αντζουλάς είναι ιατρός ορθοπαιδικός, βρίσκεται στις τάξεις του Απόλλωνα για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά
![](https://apollonpatras1926-kae.gr/wp-content/uploads/2023/11/Masouras.png)
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
Άγγελος Μασούρας
Ο Άγγελος Μασούρας τα τελευταία τρία χρόνια είναι ο φυσικοθεραπευτής του Συλλόγου. Απόφοιτος του Τμήματος Φυσικοθεραπείας του Πανεπιστημίου Πατρών και πιστοποιημένος στην ERGON Technique (IASTM -Τεχνικές Μαλακών Μορίων -Περιτονιακής Απελευθέρωσης) και στην Μέθοδο Kinesiotaping . Έχει εργαστεί στο παρελθόν στα αναπτυξιακά τμήματα Κ15, Κ16, Κ19 και στην ανδρική ομάδα της ΠΑΕ Παναχαϊκή.